פילנתרום הוא מקור מידע וחדשות למפתחי משאבים ישראלים ולכל מי שאמון על גיוס כספים לאלכ”רים, שיווקם ומיתוגם.

האתר והמידעון פונים אליכם, העוסקים במלאכה, במטרה להעניק לכם את הכלים הדרושים להמשיך ולפתח את המיומנויות הנחוצות להצלחה במשימה ולשימור רמה מקצועית גבוהה. אנו סוקרים את עולם פיתוח המשאבים, בוחרים את הרעיונות, הפתרונות, הפרשנויות והתכנים הרלוונטיים ביותר ומביאים אותם אליכם – אנשי מקצוע ישראלים –  בכל שבוע, היישר לתיבת הדואר האלקטרונית שלכם.

פילנתרום הוא פרי חזונן של שתי חֲבֵרות, שהעיסוק המשותף במגזר השלישי יצר את החיבור הראשוני ביניהן והוליד רצון לתת מענה אמיתי לצורך כלל מגזרי זה.

האחת היא תמר ויטל, אשת מקצוע בכירה בעלת ניסיון רב שנים בגיוס כספים בתפוצות ובפיתוח תמהיל משאבים תואם ארגון ומשימה. זה שנים היא מלווה אלכ”רים בתהליכי חניכה המתמקדים בפיתוח מקורות מימון בני קיימא ומובילה ארגונים להקמת מערכי שיווק ומיתוג אסטרטגיים הפונים לקהל הישראלי ולקהילייה הבינלאומית. לתמר ניסיון משמעותי בזירת הפילנתרופיה האמריקאית והאירופית, במיוחד בכל הקשור לטיפוח ולשימור תורמים, להרחבה מושכלת של בסיס תומכים, ליצירת הזדמנויות לתרומות גדולות, להוקרה ראויה, וכן לפיתוח חומרי שיווק כתובים וויזואליים.

השנייה היא מרב רסיסטל, מנהלת מוצר ויזמית, מומחית לטכנולוגיות אינטרנטיות וליצירת ערוצי תקשורת יעילים ונושאי פרי במרחבים הדיגיטליים. מרב היא ממקימי NPTech , שם בין השאר הגתה ויצרה  אפיק מידע ייחודי וייעודי להכשרת ארגונים חברתיים, קטנים כגדולים, שהצעיד אלכ”רים רבים אל העידן המודרני.

אלינו מצטרפת שורה של מפתחי משאבים ואנשי שיווק ומיתוג מארצות הברית, מאנגליה ומישראל המבקשים לתרום מניסיונם ומהבנתם לעמיתיהם הישראלים.

סגור לתגובות.