גיוס משאבים

גיוס משאבים הוא אחד האתגרים המרכזיים של כל ארגון חברתי – משימה שממשיכה לאתגר ולאתגר. הצלחה בגיוס היא תמיד תוצר של מערך מקצועי שפועל באופן מושכל, מסודר ושיטתי.

עם שנים של ניסיון בגיוס כספים לאלכ"רים והצלחות מוכחות, פילנתרום מלווה אתכם ביצירת מערך גיוס משאבים כזה. אנחנו מסייעים לארגון בכל שלבי ההקמה של מערך גיוס או בשיפור מערך קיים. אנחנו גם מספקים ייעוץ מקצועי וליווי מעשי פרטני שתפור לפי מידה, וכולל כל מה שאתם צריכים כדי לממן את הארגון באופן שוטף.

גיוס כספים לעמותות

למה אנחנו חושבים שהמודל הזה מתאים לכם?

אתם בוודאי מתלבטים: האם גיוס הכספים אצלכם יהיה מתוך הארגון או שיוצא למיקור חוץ?

מהניסיון הרב שלנו כמגייסי משאבים ברור לנו שמספר האלכ"רים הפועלים בתחום הדומה לשלכם יוצר תחרות על תשומת ליבם וכספם הן של תורמים פוטנציאליים והן של תורמים קיימים.

לכן, כדי לגייס מימון צריך לפלס את הדרך לתורם, לחוש איך רצוי לנסח את המסמכים שיפתחו אצלו את הדלת ואת הלב, לדעת איך לשמר את הקשר שנוצר איתו ואיזה מידע יקדם את אישור התרומה הבאה.

וזה בדיוק הידע שיקבל מפילנתרום מי שאמון אצלכם בפיתוח המשאבים. אנחנו מלווים אתכם צעד אחר צעד כדי לפתח את הידע הזה בתוך הארגון באופן המעשי ביותר ותוך כדי גיוס שוטף. תתפלאו כמה מהר תוכלו לבצע זאת בעצמכם!

אין מי שמכיר את הארגון שלכם כפי שאתם מכירים אותו – לעומק, על פועלו המסועף ועל הדקויות הקטנות שבו. מי יכול לדעת יותר טוב מכם מה כדאי לומר ומהו העיתוי המתאים, כאשר אתם מתמודדים מול התחרות על התרומה?

רק אתם חיים יום יום גם עם הבעיה עמה אתם מתמודדים וגם עם הפתרון שאתם מספקים לה. אנחנו עוזרים לכם לנצל את הידע הזה.

רוצים לדעת איך להצליח בגיוס כספים לארגון חברתי בישראל?

התקשרו עכשיו לקביעת פגישה ותוכלו גם להיעזר במאגר ידע שאנו מנגישים לכם ללא עלות או התחייבות, ובו שפע המלצות וטיפים איך לפתח משאבים לארגון חברתי ישראלי.

הרשמה לפילנתרום

באנגלית בלבד
לפחות 7 תווים בבקשה!

"במציאות העבודה האינטנסיבית והמאתגרת של גיוס כספים במגזר החברתי, פילנתרום הוא מקור מידע מעניין ונוח לכל מי שעוסק בתחום – המידע מוגש בצורה עניינית, קצרה וממוקדת, ועם הרבה טיפים טובים ליישום. ממליצה בחום."
היאלי הראל
מנהלת מחלקת פיתוח משאבים וקשרי חוץ, בעצמי
"זה הניוזלטר היחיד שאני מקבל ומחכה לקרוא מכיוון שיש בו חומר חדשני שמגרה את המחשבה."
מנכ"ל עמותה מובילה בנגב
"יוזמה נהדרת שתעזור לכל כך הרבה ארגונים."
יעל וייס-ריינד
מנכ"לית אופק לילדינו
“בשם עמותת "עולים ביחד" אני מבקשת להודות לפילנתרום על התרומה המשמעותית והמקצועית הן לעמותה והן להתפתחות המקצועית שלי.”
אירית צביאלי אפרת
סמנכ"לית פיתוח ארגוני ותפעול, עולים ביחד

שירותים נוספים