כל התכנים של פילנתרום, כולל השירותים הנלווים, מיועדים לשימושכם הפרטי והלא מסחרי בלבד. כל החומרים המפורסמים באתר (כולל אבל לא רק כתבות, צילומים, אודיו ווידאו; להלן “התוכן”) מוגנים על-ידי זכויות יוצרים והם בבעלות פילנתרום או בפיקוחו. אינכם רשאים לשנות, לפרסם, להעביר, לשדר, למכור, לשכפל או להעתיק, ליצור חומר חדש, להפיץ או להציג כל תוכן בבעלות פילנתרום, או בכל דרך שהיא לנצל או להפיק תועלת מכל חומר או שירות, בחלקו או בכללותו, הניתנים על-ידי פילנתרום. העתקה או אחסון תוכן לכל מטרה שאינה במובהק אישית אסורה ללא קבלת אישור קודם בכתב מפילנתרום.

פילנתרום רשאי לשנות את תנאי השימוש בכל עת וכן להגבילם למשתמש ספציפי, או להתנות תנאים ספציפיים למשתמש ספציפי באמצעות שליחת הודעה.

כל אחד יכול להיכנס לפילנתרום, אולם גישה חופשית ומלאה לכל החומרים והשירותים המוצעים באתר מחייבים מינוי. כדי להיות מנוי של פילנתרום תתבקשו לספק מידע אישי כגון שם וכתובת, דואר אלקטרוני ואף פרטים הקשורים לתשלום באמצעות כרטיס אשראי. פילנתרום יחלוק מידע זה אך ורק עם גוף שלישי המבצע פעולות הקשורות ישירות להעברת התשלום. אם יהיה עלינו לחלוק מידע זה עם גורם שלישי אחר אנו נודיע לכם על כך מבעוד מועד.

כשתרשמו כמנויים בפילנתרום נבקש מכם לבחור סיסמה. האחראיות לשמירת סודיות הסיסמה היא שלכם. אינכם רשאים להשתמש בשם המשתמש או בסיסמה של מנוי אחר או לחשוף את הסיסמה שלכם למישהו אחר. אם חשדתם שנעשה שימוש לא מאושר במינוי שלכם בפילנתרום או בסיסמה שלכם, מחובתכם ליידע את פילנתרום על-ידי שליחת דואר אלקטרוני ל- info@philantrom.com. השימוש במינוי שלכם בפילנתרום היא באחריותכם הבלעדית.

שם המשתמש והסיסמה הינם לשימוש אישי בלבד. פילנתרום שומרת לעצמה את הזכות לחסום מנוי ללא החזר כספי במקרים של עברה על מדיניות השימוש כגון: העברת שם משתמש וסיסמה לאדם נוסף, העתקה של תוכן פילנתרום והפצתו לאדם נוסף או לרבים וכל הפרה של מדיניות השימוש באשר היא.
ידוע למשתמש כי פילנתרום מפעילה אמצעים טכנלוגיים כדי לחשוף שימוש בלתי הולם ו/או הפרה של זכויות היוצרים ומדיניות השימוש בתכנים של פילנתרום

בכל זמן נתון ניתן להשתמש בשם המשתמש ובסיסמה שלכם ממכשיר אחד בלבד.

אינכם רשאים לבחור בשם משתמש של מישהו אחר מתוך רצון להתחזות לאותו אדם, או לבחור בשם משתמש שעלול להעליב או לפגוע מישהו.

אתם רשאים להשתמש ולהיכנס לאתר ולשירותים הנכללים במינוי שלכם, בהתאם לתנאי שירות אלו, עד שמסתיים המינוי שלכם.

אני מקבל את זכותה של פילנתרום לנתר ולאסוף מידע על אופן השימוש שלי (המנוי) באתר פילנתרום במטרה למנוע שימוש חוקי ו/ או לא הולם ו/או הפרה של זכויות יוצרים

פילנתרום מחויב לשמירה על פרטיותם של מנוייו ומשתמשים אחרים. בפילנתרום תוכלו למצוא קישורים לאתרים אחרים, אותם אנו מספקים לנוחיותכם. אין אנו אחראים לשמירת פרטיותכם באתרים אלו או לתכנים הנמצאים בהם.

כפי שנהוג באתרים רבים גם בפילנתרום אנחנו משתמשים בקוקיז וטכנולוגיות אחרות כדי לזהות את המבקרים בו וכדי לעזור לנו להבין אלו חלקים של האתר יותר מעניינים אתכם, איפה באתר המנויים שלנו מבקרים וכמה זמן הם שוהים שם. משתמש יכול לחסום קוקי אך פעולה כזו יכולה לשבש את פעילותו התקינה של פילנתרום בדפדפן המשתמש.

פילנתרום שומר רישומים על כתובות IP, את מיקום המחשב שלך באינטרנט למטרות של ניהול מערכות ואבחון תקלות. אנו משתמשים בכתובת ה IP כדי לעקוב אחר כניסה לאתר שלנו.

הפילנתרום יהא רשאי להשתמש בפרטים מזהים של המשתמש, לרבות כתובת ה IP  שלו וכן פרטים שיוזנו על ידי המשתמש בתיבת התגובות במקרים הבאים: (א) על מנת לצור קשר עם המשתמש, (ב) על מנת לחשוף זהות משתמש אשר השתמש לרעה באנונימיות שניתנה לו והזין תוכן פוגעני, (ג) כאשר בפרסום המידע עומד פילנתרום בחובה חוקית כלשהיא.

ישנם מקרים בהם פילנתרום אוסף מידע אישי מקוראיו באמצעות סקרים ושאלונים. יהיו מקרים בהם נחלוק מידע זה עם גורם שלישי כגון מפרסמים. אין אתם מחויבים לענות על הסקרים.

פילנתרום עורך ניתוחים שיווקיים, דמוגרפים וסטטיסטים למטרות פיתוח המוצר.

פילנתרום עשוי לאסוף מידע, מפעם לפעם ובאמצעות תוכנות סטטיסטיקות, על התנהגות הגולשים בצורה לא פולשנית וללא שמירת פרטים מזהים על מנת לבצע חיתוך מידע ולייעל את השירות הניתן. פילנתרום מתחייב לא לעשות שימוש מסחרי בפרטים אלו ולא להעבירם לאחרים אלא כאשר הדבר נדרש על פי חוק או חוזה. לפילנתרום הזכות לפרסם, מפעם לפעם, פרטים הנוגעים לסטטיסטיקות השימוש באתר, הכוללים בין היתר: מילות חיפוש אשר באמצעותן הגיעו לאתר, דפים מפנים ומופנים, מספר כניסות יומי, מספר גישות לעמוד מסוים. פילנתרום יעשה שימוש במידע זה, ככל שידרשו על ידי רשות מוסמכת על פי חוק, וימסרו אותו באם ידרשו. פילנתרום יעשה שימוש במידע זה על מנת להתמודד עם תגובות פרסומיות ולמצות עמן את הדין וכן על מנת לחשוף משתמשים המגיבים בהתחזות לאחר מכתובות IP זהות, וכל זאת כדי למנוע הונאה של משתמשים אחרים. האתר ומפעילו לא יעשו שימוש במידע ולא יפרסמוהו אלא למטרות סטטיסטיקה, הומור, הגנה על קטינים, הגנה על נפגעי עבירה והגנה על חסרי ישע. כל שימוש במידע יעשה, במידת הצורך, בהשמטת פרטים מזהים. בשום פנים ואופן לא יפרסם האתר כתובת IP של משתמש בפילנתרום אלא כאשר הדבר נדרש על פי חוק.

מדי פעם יתכן ויספק לכם פילנתרום מידע על שירותים ומבצעים המוצעים על-ידי פילנתרום. אם אינכם מעוניינים לקבל מידע זה כתבו אלינו לתיבת ה info שלנו.

פילנתרום שומר לעצמו את הזכות לשלוח לכם מידע אודות המינוי שלכם. מידע זה כולל הודעות אישור מינוי, הודעות חידוש מינוי או מידע לגבי בעיות הקשורות בכרטיס האשראי.

אם אתם שולחים לנו דואר אלקטרוני חשוב לדעת שהמידע המופיע בו אינו מאובטח וכך יכול להגיע לידי אחרים. היו זהירים כשאתם מחליטים לגלות מידע אישי או רגיש בדואר אלקטרוני. אנו נשתמש בכתובת הדואר האלקטרוני שלכם כדי להגיב ישירות לשאלות או הערות שלכם.

יתכן ונשקול לחשוף מידע אישי אם אנחנו מחוייבים לעשות כן על-פי חוק או אם אנחנו חשים כי זה נחוץ מהסיבות הבאות: 1. כדי לציית לחוק או תהליך משפטי. 2. להגן על זכויותינו או רכושנו. 3. לטפל בשימוש לא תקין או אסור באתר שלנו. 4. להגן על רכושם האישי של המשתמשים שלנו או זה של הקהל הרחב.

לפילנתרום הזכות לשלול את תנאי השימוש בכל מקרה של הפרה מהותית של הסכם שימוש זה וכן במקרה שהיה לפילנתרום יסוד להניח כי הפרסום נעשה בניגוד לדין, לרבות לשון הרע כנגד פילנתרום, משתמש אחר או כל אדם, פרסום המפר זכויות יוצרים, פרסום המפר סוד מסחרי, פרסום המפר איסורים על פי חוקי ותקנות ניירות ערך, פרסום המפר צו איסור פרסום, פרסום המפר סימן מסחרי, בא להטעות צרכנים על פי חוק הגנת הצרכן, פרסום המסית לגזענות, פרסום הקורא למרד, פרסום הקורא לביזה, שוד או פעולת איבה אחרת, פרסום הקורא לאלימות כנגד אדם על סמך נטייתו המינית או השתייכותו המינית, על סמך שירותו בצה”ל או אי שירותו בצה”ל או פרסום הקורא להשמדת עם.

פילנתרום לא יהיה אחראי בשום מקרה לנזקים שיגרמו למשתמשים במקרים בהם דלף מידע, נפרץ אתר האינטרנט של הפילנתרום, הושחתו תכנים פגיעה בפרטיות על ידי חשיפה מידע שהיה זמין רק לפילנתרום (כמו כתובות דוא”ל או מידע פרטי אחר) וכן לכל נזק תוצאתי ממנו.

פילנתרום רשאי להציג מודעות של צדדים שלישיים או תכנים פרסומיים של צדדים שלישיים באתר לקידום ושיווק מוצרים וכן תכנים ממומנים על ידי צדדים שלישיים אשר עשויים להיות (או שלא עשויים להיות) לעניינו של המשתמש. המשתמש מודע לכך כי חלק מהכנסותיו של פילנתרום בגין שירותים אלו ולא תהיה לו כל טענה כנגד הצגת הפרסומות, למעט טענה בגין אי גילוי נאות בעת כתיבת תכנים ממומנים. פילנתרום לא יהיה אחראי לתוכן המודעות שיפורסמו על ידי צדדים שלישיים ולא יהיה ערב לטיבן. עוד לא יהיה פילנתרום ערב לאספקת הסחורה שתרכש בעקבות אותם פרסומים ולא יהיה פילנתרום אחראי בכל צורה לנזק שיגרם למשתמש עקב רכישה של מוצרים בעקבות פרסומים באתר.

פילנתרום יפרסם, בין באם בתוך כיתוב או בצורה נפרדת, קישורים לאתרים חיצוניים או מסגור של שירותי צד ג’. למען הסר ספק, אין פילנתרום בעלים של אתרים אלו אלא אם נאמר אחרת ואין הם נמצאים בשליטתו אלא אם נאמר אחרת במפורש. פילנתרום לא אחראי לתקינותם של הקישורים החיצוניים ולא אחראי לתוכן המובא בהם.

פילנתרום יהיה רשאי להשתמש, בין היתר, בשירותים חיצוניים על מנת לספק תכנים לאתר כמו גם את תכני הפילנתרום בצורה יעילה יותר. השימוש בשירותים אלו כפוף לתנאי השימוש בשירותים אלו בלבד ולא תקום כל טענה לגבי שירותים אלו כנגד האתר. (בשפה שאינה משפטית: אם נרשמת לעדכוני דואר אלקטרוני ושירות העדכונים שולח לך דואר זבל, הטענה היא נגד שירות העדכונים ולא פילנתרום). כמו כן, פילנתרום יהיה רשאי להשתמש בשירותי צד ג’ על מנת לספק חלק מחווית האתר, כגון הצגת סרטונים, ניהול תגובות, קישור לאתרים אחרים או הצבעות על פוסטים, לשירותים אלה עשויים להיות תנאי שימוש ומדיניות פרטיות שונה, והמשתמש יהא כפוף להם גם כן.

על המשתמש חל איסור מוחלט ומפורש לסרוק את האתר לכתובות דואר אלקטרוני או לכל שימוש אחר אשר עשוי לשמשו לעניינים מסחריים או אחרים באמצעים אוטומאטיים או ידניים. כל הפרה של סעיף זה הינה הפרה מהותית של הסכם השימוש ועשויה לגרור חסימת מתחם כתובות IP כמו גם נקיטת הליכים משפטיים.

המשתמש מתחייב לשמור על תיבת הדואר שלו פנויה על מנת לקבל התראות ולהוסיף את כתובת הדואר האלקטרוני לספר הכתובות שלו על מנת למנוע העברה של דואר מהאתר לתא דואר הזבל. פילנתרום לא יהיה אחראי באם הודעה שנשלחה למשתמש באמצעות הדואר האלקטרוני לא תגיע ליעדה מסיבה זו או אחרת. כל טענה הנוגעת להסכם שימוש זה תשלח באמצעות הדואר האלקטרוני לכתובת הדוא”ל.

האתר הינו מערכת דמוקרטית המאפשרת שיח בנוגע לפרסומים המובאים בו. על כן, מאפשר האתר בעמודים מסוימים הותרת תגובות. תגובות אלו מובאות על אחריות כותביהן בלבד ולא באחריות פילנתרום. פילנתרום יאפשר למשתמש לפרסם תגובות לפוסטים בכפוף לתנאים המפורטים בהסכם זה. המשתמש מצהיר כי קרא את הסעיף וכי הוא מודע להשלכות ולנזקים שעשויים להיגרם עקב הפרת הסכם זה למשתמשים אחרים ולאתר, והוא מתחייב לפצות את האתר ומשתמשים אחרים בעקבות כל נזק שיגרום עקב שימוש חורג.

כל עוד לא נשללה ממנו זכות זו למשתמש הזכות לפרסם הודעות ותגובות לפרסומים באתר או כתבות (‘תגובות’), הכפופות להוראות סעיף זה:

המשתמש לא יעשה שימוש באתר על מנת להטריד משתמשים או את פילנתרום, בין אם באמצעות שליחה בלתי פוסקת של מסרים ובין אם באמצעות שליחת מסרים פוגעניים או מטרידים. המשתמש יעשה שימוש בתום לב במערכת התגובות; המשתמש לא יתחקה אחר משתמשים אחרים, לא יעקוב אחריהם ולא יאיים עליהם בכל צורה שהיא. המשתמש לא יאיים לחשוף את זהות המשתמשים האחרים באם אלו כותבים בעילום שם ולא יפגע בכבודם. המשתמש לא יגרום נזק לשמם הטוב, לרכושם ולגופם של משתמשים אחרים.

המשתמש לא יפרסם כל מידע אשר הינו פרסום פוגע. המשתמש פוטר את פילנתרום מכל אחריות לנזקים שיגרמו לו עקב פרסום הודעה על ידי משתמשים כיוון שהוא מודע ליכולתו המוגבלת של פילנתרום לפקח אחר שימוש בתגובות.

המשתמש יהיה אחראי בלעדית לתכנים שיפרסם בתגובות, ומצהיר כי בדק אותם ויפצה את פילנתרום בגין כל נזק שיגרם לאתר עקב פרסום תכנים כוזבים.

לפילנתרום הזכות הבלעדית למחוק תגובות ולחסום משתמש מלהגיב כמו גם לא לאשר תגובות שסומנו כדואר זבל, וזאת למרות אופיו הדמוקרטי של האתר, לאחר שמשתמש הוזהר כי תגובותיו פוגעות באיכות השיח וגורמות נזק. למען הסר ספק, האתר הוא קניינו הבלעדי של פילנתרום וזה אינו מחויב לפרסם תגובות כלל ועל כן לפילנתרום הזכות למחוק תגובות מכל סיבה שהיא, מוצדקת או שלא מוצדקת.

באם ימצא לנכון פילנתרום, הוא רשאי לנקוט בשיטה הבאה על מנת למנוע פרסומים פוגעים או פרסומים מסחריים או להגביל ממשתמש שפוגע באיכות השיח להגיב:

מצא פילנתרום כי משתמש פוגע באיכות השיח ואינו מעוניין לפרסם את תגובותיו, ישלח לו מיידית הודעה לכתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש שפורטה באותה התגובה.

לא ניתנה תגובה להודעת הדואר האלקטרוני בתוך 96 שעות ואו הודעת הדואר האלקטרוני חזרה ללא כל דרישה או עקב כתובת דואר שגויה, יחסום פילנתרום, על פי שיקול דעתו הבלעדית של האתר, את המשתמש מלהגיב. עד שתנתן תגובה, לפי סעיף זה, רשאי פילנתרום למחוק כל הודעה שתפורסם על ידי המשתמש.

הגיב המשתמש להודעת הדואר האלקטרוני, וטען לסיבות מדוע שלא יחסם, ישקול פילנתרום שנית את חסימתו.

לאחר ששקל שנית פילנתרום את חסימת המשתמש, רשאי הוא לנקוט באחד מהצעדים הבאים על מנת להבטיח את איכות השיחה: (1) חסימת המשתמש (2) חיוב המשתמש בעלות תגובה שתקבע על ידי פילנתרום לפי נסיבות העניין (3) סינון אקטיבי של תגובות המשתמש, עם החזר הוצאות הסינון.

באם משתמש מוצא בתגובה הודעה שעשויה להיות פרסום פוגע ידווח מיידית לפילנתרום. מרגע שפניה תתקבל, פילנתרום יעשה כמיטב יכולתו לברר האם הפרסום הינו בניגוד להסכם זה ובניגוד לחוק, ובמקרה שימצא שכן, פילנתרום יסיר את הפרסום ללא דיחוי. למשתמש המפרסם את הפרסום הפוגעני תנתן זכות טיעון ויודיע מיידית למשתמש שפרסם את ההודעה בדואר אלקטרוני לפי הכתובת שזה ציין בתגובתו.

חל איסור מוחלט לפרסום תגובות בעלות אופי מסחרי, פרסומי או שיווקי ללא הסכמת פילנתרום. כל פרסום של תגובה בעלת אופי כזה תחייב את המשתמש בעלות הפצה של 10,000 ש”ח וכן בעלות אחסון שנתית של 1 ש”ח לאות כתובה בפרסום. למען הסר ספק, תגובות מהסוג הבא יסווגו אוטומטית כתגובות פרסומיות:

1     תגובות המפנות לאתר מסחרי אשר אינן קשורות בצורה מובנית לתוכן המפורסם בעמוד;

2     תגובות המכילות יותר מקישור אחד לעמוד מסחרי וללא כל טקסט רלוונטי לתוכן האתר או לפוסט;

3     תגובות המפנות לאתר אחר בכדי לקדם את עסקיו ללא כל קשר לפרסום בפילנתרום;

4     תגובות המציעות הארכת פין, הגדלת שדיים, זקפה ממושכת או מוגדלת, קזינו וירטואלי, תרופות גנריות, התעשרות מהירה ועבודה מהבית;

כל משלוח דואר אלקטרוני בעל אופי שיווקי לכתובות דואר אלקטרוני המכילה את שם המתחם של האתר אסורה בהחלט. הפרת סעיף זה תזכה את המפעיל והאתר בפיצויים ללא הוכחת נזק בסך של 50,000 ש”ח לכיסוי עלות הטיפול בדואר האלקטרוני וכפיצוי עונשי ספציפי על פעולה מזיקה זו.

פילנתרום רשאי לקבוע תנאים והגבלות נוספות על הסכם שימוש זה בכדי לשמור על קניינו.

כל סכסוך הנוגע להסכם זה יהיה כפוף לדיני מדינת ישראל, כמו גם לדיני המשפט הבינלאומי הפרטי שלה. כל סכסוך בין משתמש לפילנתרום יובא בפני בית המשפט במחוז תל אביב.כל הפרה של סעיף כלשהו בהסכם זה הינה הפרה מהותית של הסכם זה.

פילנתרום מופעל על ידי מרב רסיסטל ותמר ויטל (ע.מ. 65874521)

בכל עת תהיה פילנתרום רשאית להודיע למנוי אשר ביצע הזמנה של מינוי לפילנתרום, בין טרם לתחילת קבלת השירות ובין לאחר מכן, על הפסקת השירות מכל סיבה שהיא, באופן מידי או החל ממועד מסוים, לצמיתות או לתקופה מסוימת – הכל לפי שיקול דעתו של פילנתרום, ובלבד שתשלום חודשי אשר נגבה על ידי פילנתרום מאותו מנוי עבור חודש שלגביו ביטל פילנתרום את המינוי או הביא את המינוי לידי סיום יוחזר למנוי. למנוי לא תהיה כל טענה כלפי פילנתרום בשל סיום מינוי כאמור בסעיף זה, למעט זכותו להחזר כספי כאמור.

הרשמתי כמשתמש הינה הצהרה כי מדיניות השימוש מקובלת עלי וכי כל שימוש לא הולם והפרה של מדיניות השימוש מקנה לפילנתרום את הזכות לחסון המנוי ללא החזר כספי וזאת מבלי לוותר על זכותה של פילנתרום לנקוט אמצעים משפטיים כנגד הפרה של זכויות יוצרים וכנגד ו/או כל נזק כלכלי שייגרם לפילנתרום לפי חוק המסחר ודיני הנזקים הקבועים בחוק.

אני מתחייב שלא להעביר את שם המשתמש והסיסמה לאדם נוסף מלבדי (המנוי). אני מתחייב שלא להעתיק תכנים מתוך אתר פילנתרום להעבירם לאדם נוסף או להפיצם ברבים.

באפשרותכם לבטל את המינוי לפילנתרום בכל עת על ידי כניסה לחשבונכם בפייפאל.

ניתן לפנות לפילנתרום באמצעות דואר אלקטרוני  info@philantrom.com.

סגור לתגובות.